Menu
Sepet

TIRNAK

TIRNAK
1St Nail Lacquer
Çok Satan
Uzun süre kalıcı, son derece ince ve parlak, her katta eşit renk ve yoğun kapatıcılık sunan renkler. Kolay sürülür ve hızlı kurur. Dayanıklılık veren film tabaka ve esneklik kazandıran kırılma ve soyulmalara karşı tırnağı korur, güçlendirir ve esnekliğini arttırır, gloss film tabaka renklerin kalıcı..
0,00€
İçeriğindeki deniz yosunu özleri ile tırnak yüzeyini pürüzsüzleştirir ve tırnak üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Dış etmenler, hava koşulları veya aşırı oje kullanımı nedeniyle yıpranan tırnaklara, nemlendirici ve koruyucu bakım sağlar . Oje kullanmadan önce baz olarak sürüp, tırnaklarının za..
0,00€
İçeriğindeki jel sayesinde tırnak kenarlarındaki ölü derileri yok ederek, manikür öncesi bakımını yapar...
0,00€
Tırnakların güçsüzleşerek kırılıyorsa ve bir türlü uzatamıyorsan Nail Care Line 202 ile bu problemi ortadan kaldırabilirsin. Dış etkenlere karşı tırnakların dayanıklılığını arttırır. Lecitin, Kalsiyum, Pantotenat ve Vitamin E ile zenginleştirilmiş formülü tırnakların sağlıklı ve güçlü uzamasına yard..
0,00€
Ojenizi en kısa sürede kurutur ve ekstra parlaklık verir. Tırnağının üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak ojenin soyulmasını engeller. Ojeniz daha kalıcı ve daha parlak görünür...
0,00€
Tırnaklarında doğal ve sağlıklı görünüm tercih edenlerin, severek kullandığı nude tonlar bu seride. 15 renk seçeneğinden kendine uygun nude tonu kolaylıkla bulabilirsin. Geniş fırçası ve yüksek örtücülükteki yapısı sayesinde tek hamlede yoğun renk verir. Göz alıcı parlaklıkta soft tonlar uzun süre k..
0,00€
Oje Çıkarıcı Coconut
Yeni
Ojenizi temizlerken tırnaklarınızda aşınma yapmayan, bakım yapan hindistan cevizi kokulu asetonOjelerinizi etkili bir şekilde temizler, tırnaklarınızı aşındırmaz  ve nemli bırakır. Çıkarması zor olan koyu renkli, simli ojeleri bile nazikçe çıkarır. Sağladığı nemlilik sayesinde tırnak problemlerini e..
0,00€
Oje Çıkarıcı Fig
Yeni
Ojenizi temizlerken tırnaklarınızda aşınma yapmayan, bakım yapan incir kokulu asetonOjelerinizi etkili bir şekilde temizler, tırnaklarınızı aşındırmaz ve nemli bırakır. Çıkarması zor olan koyu renkli, simli ojeleri bile nazikçe çıkarır. Sağladığı nemlilik sayesinde tırnak problemlerini en aza indirg..
0,00€
Oje Çıkarıcı Pomegranate
Yeni
Ojenizi temizlerken tırnaklarınızda aşınma yapmayan, bakım yapan nar kokulu asetonOjelerinizi etkili bir şekilde temizler, tırnaklarınızı aşındırmaz ve nemli bırakır. Çıkarması zor olan koyu renkli, simli ojeleri bile nazikçe çıkarır. Sağladığı nemlilik sayesinde tırnak problemlerini en aza indirger..
0,00€
Wonder'Full Color Nail Polish
Yeni Çok Satan
İnanılmaz parlaklıkta heyecan verici tırnaklar. Uzun süre kalıcı jel formülü sayesinde, profesyonel uygulama görünümü sağlar. Yenilikçi fırçası tırnaklarınıza doğru miktarda ürün aktarır. Şık görünen tasarımı lüks bir his yaşayın. Yüksek performansına hayran kalacaksınız. Isabelle Dupont Wonder'full..
0,00€
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)