Menu
Your Cart

LIP

LIP
 MATTE CRAYON LONG LASTING LIP STICK PEN
New -22 %
Dudak parlatıcısının parlaklığıyla dudak kaleminin hassas uygulamasını bir arada sunan Chubby Pencıl, kremsi formülüyle kalıcı renk ve mükemmel kapatıcılık verir. İçerisindeki jojoba yağı özü ile dudaklarinizi nemlendirirken ayni zamanda renk katin. Dudaklara uygulayın. Daha belirgin görünüm için du..
34.90TL 44.50TL
Dramatic Shine Lipgloss
-20 %
Dudaklarınıza karşı konulamaz bir parlaklık verirken aynı zamanda dudakları hacimlendirir ve dolgun gösterir.  Göz alıcı parlak dudaklar için Lip Gloss.2 farklı bitiş seçeneği ile ister yoğun ışıltılı, ister sedefli parlak görünüm elde edebilirsin. Dudaklarınızda yapışkanlık hissi bırakmaz ve nemlen..
43.90TL 54.90TL
Intense Matte Lipstick
-24 %
Birbirinden çarpıcı yoğun renklerde, mat ruj. Belirgin ve dolgun dudaklar yaratan çarpıcı renkler ve gerçek mat dokusu ile Intense Matte Lipstick çok seviliyor. Uzun süre kalıcı formülü bulaşma yapmaz ve seni yarı yolda bırakmaz.Bu serinin bütün renklerine sahip olmak isteyeceksiniz.  Birbirinden id..
67.90TL 89.90TL
L'Amour Du Rouge
-40 %
Vücut ısınızla eriyip dudaklarınıza kolay uygulama sağlayan mükemmel formülü ile aradığınız ruj kesinlikle bu. Sınırsız renk seçenekleriyle her zaman hayatın her anına hazırsınız. Denedikten sonra vazgeçilmeziniz olacak.Yoğun renk elde etmek için direk olarak dudaklarınıza uygulayın. Dudak kalemi il..
41.90TL 69.90TL
Lip Cream Pencil
-25 %
Dudak hattını belirginleştiren dudak kalemi.Uzun süre kalıcı, mat ve yüksek pigmentli formülü ile rujunuzun ben büyük destekçisi Lipcream Pencil. Kremsi yapısı ile dudaklarınıza dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Yoğun renk pigmentleri dudakları biçimlendirir ve kusursuzca doldurur. Dudaklarınız..
29.90TL 39.90TL
Lipbalm - Natural Balm Stick
-10 %
Bitki özleri ile geliştirilmiş formülü dudaklarınıza ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. İçeriğindeki E vitamini, çevresel etkenlere karşı savaşır ve dudaklarınızı korur, hintyağı ile besler. Dudaklarınızı aşırı sıcak ve aşırı soğuk havaların yıpratıcı etkisinden korur. Dudakların kurumasına izin vermez. F..
17.90TL 19.90TL
Lipbalm - Pink Gloss
-10 %
Soğuk havaların olumsuz etkisine karşı dudaklarınızda yoğun koruma sağlar. İçerisindeki E vitamini ile dudaklarınızı besler...
17.90TL 19.90TL
Lipbalm - Strawberry Season
-10 %
Yumuşak ve kremsi yapısı dudaklarınıza pürüzsüz, sağlıklı, canlı bir görünüm verir. İçindeki inci özleri sayesinde dudaklarınıza parlaklık katar. Güçlü nemlendirici özelliği ile dudaklarınızı uzun saatler nemli tutar. Dudak yüzeyinde bir bariyer oluşturarak çevresel etkenlere karşı kalkan vazifesi g..
17.90TL 19.90TL
Matte Lipstick
-30 %
Yumuşak dokunuşu ile dudaklarınızda belirgin bir matlık oluşturur. Dudakların dolgun ve hacimli görünmesini sağlar. Dudak üzerinde adeta kayarak kolay uygulanır. Uygulama sonrası dudağınızda sabitlenir ve akma, bulaşma yapmaz. Dudaklarda çizgi çizgi durmaz ve soyulma yapmaz. Tüm gün pürüzsüz görünüm..
48.90TL 69.90TL
Metallic Matte Lipcream
-23 %
En çok sevilen 6 ana rengiyle, anında sabitleşen ve gün boyu kalıcı özellikleriyle Wise Metals Lipcream. Yumuşak dokusu ve eşsiz renk verme kapasitesine sahip aplikatörü profesyonel sonuçlar verir. Mat bitişi ile yarattığı eşsiz doku, çekici ve dolgun görünen dudaklara sahip olmanızı sağlar...
63.90TL 82.90TL
Metallic Pearl Lipstick
-16 %
Yumuşak yapısı pürüzsüz bir uygulama sağlar. Hafif formülü ile dudaklarınızı kurutmaz. Dudaklarınızda uzun süre kalıcı metalik bir parlaklık için bu seriyi dene ve farkı gör. 9 muhteşem renk tonu ile çarpıcı metalik dudaklar seni bekliyor. Yumuşak, parlak, nemli ve dikkat çekici dudaklar istiyorsan ..
70.90TL 84.90TL
Nude Matte Lipcream
-33 %
Yumuşak yapısı ile dudak üzerinde adeta kayar. Yoğun renk veren pigmentleri sayesinde istediğin nude dudaklara kolayca ulaşırsın. Dudaklarını kurutmadan pürüzsüz bir görünüm verir. Üstelik, rujun mükemmel dağılmasını sağlayan aplikatörü ile uygulaması çok rahat. Uygulandıktan sonra akma,bulaşma yapm..
57.90TL 85.90TL
Perfect Lips Lipstick
-35 %
Eşsiz formülü sayesinde dudaklarınızda yumuşak bir dokunuş oluşturur. Üç boyutlu renk pigmentleri dudaklarınıza dolgun bir görünüm verir ve belirginleştirir. Hafif yapısı pürüzsüz bir uygulama sunar. Yoğun renk pigmentleri ve göz alıcı parlaklık etkisi dudaklarınızı belirginleştirerek, cezbedici bir..
51.90TL 79.90TL
Petales Lip Pencil
-12 %
Kremsi yumuşaklıktaki yapısı nazik ve kolay bir uygulama sağlar. Yoğun renk veren güçlü formülü sayesinde dudaklarınızı kolayca biçimlendirin. Hafif yapısı dudaklarınızı kurutmaz, canlı ve dolgun görünüm verir. Özel formülü ile uzun süre kalıcılığını korur. Petales Liplinergün içinde dağılmazve duda..
22.90TL 25.90TL
Satin Matte Lipcream
-28 %
Yoğun renk pigmentleri, uzun süre kalıcılık, kadifemsi  doku bir araya geldi ve Satin Matte Longwear Lipcream’i oluşturdu. Özel  formülü ve kremsi yapısı tek katta pürüzsüz uygulama ve yoğun kapatıcılık sağlar. Eşsiz aplikatörü sayesinde dudaklarınıza hacimli ve dolgun bir görünüm kazandırır.Dudak ü..
59.90TL 82.90TL
Ultra Matte  Lipstick
-27 %
Pürüzsüz dokusu ve güçlü formülü ile tek sürüşte mükemmel kapatıcıklık sağlar. Mat bitiş ve uzun süre kalıcılık etkisi ile dudaklarınız kusursuz görünür...
50.90TL 69.90TL
Velvet Matte Lip Cream
-36 %
Dudaklarda kuruluk yapmayan, tüy kadar hafif, yoğun pigmentli ve çarpıcı, süet görünümlü bir bitişe sahip sıvı kıvamlı mat ruj. İnce uçlu aplikatör kolay uygulama sağlar. Özel aplikatör tasarımı sayesinde ince detaylarda profesyonel makyaj artisti gibi kontrolü ele alın ve dudak kıvrımlarınızı kontu..
44.90TL 69.90TL
Showing 1 to 18 of 18 (1 Pages)