Menu
Sepet

EL & VÜCUT KREMİ

EL & VÜCUT KREMİ
Argan Yağlı El Kremi Beyaz Misk Kokulu
Yeni
%5 oranında Argan yağı içeriği ve bitkisel yağlar kullanılarak zenginleştirilmiş özel formülü ile tüm cilt tiplerinde maksimum nemlendirme ve onarıcı etki sağlar. Gerçek misk amber notaları ile harmanlanmış gizemli kokuları, gün boyu güçlü ve huzurlu hissetmenize sebep olur. İçeriğindeki Shea ve Arg..
0,00TL
Baobab & Shea Yağlı El Kremi Hindistan Cevizi ve Limon Kokulu
Yeni
Bitkisel yağlar kullanılarak zenginleştirilmiş özel formülü ile tüm cilt tiplerinde maksimum nemlendirme sağlar. Gerçek Hindistan Cevizi ve Misket Limonu notaları ile harmanlanmış egzotik kokuları gün boyu enerjik hissetmenize sebep olur. Mucizevi etkileriyle bilinen Baobab yağı ve bitkisel yağların..
0,00TL
Baobab & Shea Yağlı El Kremi Şeftalı ve Narenciye Kokulu
Yeni
Bitkisel yağlar kullanılarak zenginleştirilmiş özel formülü ile tüm cilt tiplerinde maksimum nemlendirme sağlar. Gerçek Şeftali ve Narenciye notaları ile harmanlanmış egzotik kokuları gün boyu enerjik hissetmenize sebep olur. Mucizevi etkileriyle bilinen Baobab yağı ve bitkisel yağların en değerlisi..
0,00TL
El ve Vücut Kremi Satsuma Narenciye Kokulu
Yeni
Aloe Vera suyu ve E Vitamini takviye edilerek güçlendirilmiş formülü ile cildinize bakım yaparken nemlendirir. Etkili bir bakım ve koruma sağlayarak cildinize parlaklık verir. Ekşi narenciyeler ile kokteyl edilmiş özel kokusu size gün boyu mutluluk ve enerji katar.Aktif nemlendirici bitkisel ekstrak..
0,00TL
El ve Vücut Kremi Vanilya Rüyası
Yeni
Aloe Vera suyu ve E Vitamini takviye edilerek güçlendirilmiş formülü ile cildinize bakım yaparken nemlendirir. Etkili bir bakım ve koruma sağlayarak cildinize parlaklık verir. Yoğun, tatlı vanilya aromasının çekici ve çarpıcı kokusu, sizi her zamankinden daha pozitif hissettirecek.Aktif nemlendirici..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)