Menu
Sepet

TIRNAK

TIRNAK
1St Nail Lacquer
-40 %
Uzun süre kalıcı, son derece ince ve parlak, her katta eşit renk ve yoğun kapatıcılık sunan renkler. Kolay sürülür ve hızlı kurur. Dayanıklılık veren film tabaka ve esneklik kazandıran kırılma ve soyulmalara karşı tırnağı korur, güçlendirir ve esnekliğini arttırır, gloss film tabaka renklerin kalıcı..
8,90TL 14,90TL
Nail Care  Repair With Seaweed 201
-29 %
İçeriğindeki deniz yosunu özleri ile tırnak yüzeyini pürüzsüzleştirir ve tırnak üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Dış etmenler, hava koşulları veya aşırı oje kullanımı nedeniyle yıpranan tırnaklara, nemlendirici ve koruyucu bakım sağlar . Oje kullanmadan önce baz olarak sürüp, tırnaklarının za..
23,90TL 33,90TL
Nail Care Calcium Gel Builder 204
-18 %
İçeriğindeki jel sayesinde tırnak kenarlarındaki ölü derileri yok ederek, manikür öncesi bakımını yapar...
26,90TL 32,90TL
Nail Care Growth White Vitamin E  202
-23 %
Tırnakların güçsüzleşerek kırılıyorsa ve bir türlü uzatamıyorsan Nail Care Line 202 ile bu problemi ortadan kaldırabilirsin. Dış etkenlere karşı tırnakların dayanıklılığını arttırır. Lecitin, Kalsiyum, Pantotenat ve Vitamin E ile zenginleştirilmiş formülü tırnakların sağlıklı ve güçlü uzamasına yard..
26,90TL 34,90TL
Ojenizi en kısa sürede kurutur ve ekstra parlaklık verir. Tırnağının üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak ojenin soyulmasını engeller. Ojeniz daha kalıcı ve daha parlak görünür...
27,90TL
Nude Nail Polish
-36 %
Tırnaklarında doğal ve sağlıklı görünüm tercih edenlerin, severek kullandığı nude tonlar bu seride. 15 renk seçeneğinden kendine uygun nude tonu kolaylıkla bulabilirsin. Geniş fırçası ve yüksek örtücülükteki yapısı sayesinde tek hamlede yoğun renk verir. Göz alıcı parlaklıkta soft tonlar uzun süre k..
10,90TL 16,90TL
Oje Çıkarıcı Coconut
-25 %
Ojenizi temizlerken tırnaklarınızda aşınma yapmayan, bakım yapan hindistan cevizi kokulu asetonOjelerinizi etkili bir şekilde temizler, tırnaklarınızı aşındırmaz  ve nemli bırakır. Çıkarması zor olan koyu renkli, simli ojeleri bile nazikçe çıkarır. Sağladığı nemlilik sayesinde tırnak problemlerini e..
14,90TL 19,90TL
Oje Çıkarıcı Fig
-25 %
Ojenizi temizlerken tırnaklarınızda aşınma yapmayan, bakım yapan incir kokulu asetonOjelerinizi etkili bir şekilde temizler, tırnaklarınızı aşındırmaz ve nemli bırakır. Çıkarması zor olan koyu renkli, simli ojeleri bile nazikçe çıkarır. Sağladığı nemlilik sayesinde tırnak problemlerini en aza indirg..
14,90TL 19,90TL
Oje Çıkarıcı Pomegranate
-25 %
Ojenizi temizlerken tırnaklarınızda aşınma yapmayan, bakım yapan nar kokulu asetonOjelerinizi etkili bir şekilde temizler, tırnaklarınızı aşındırmaz ve nemli bırakır. Çıkarması zor olan koyu renkli, simli ojeleri bile nazikçe çıkarır. Sağladığı nemlilik sayesinde tırnak problemlerini en aza indirger..
14,90TL 19,90TL
Wonder'Full Color Nail Polish
-36 %
İnanılmaz parlaklıkta heyecan verici tırnaklar. Uzun süre kalıcı jel formülü sayesinde, profesyonel uygulama görünümü sağlar. Yenilikçi fırçası tırnaklarınıza doğru miktarda ürün aktarır. Şık görünen tasarımı lüks bir his yaşayın. Yüksek performansına hayran kalacaksınız. Isabelle Dupont Wonder'full..
10,90TL 16,90TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)