Menu
Sepet

RUJ

RUJ
Creamy Matte Lipstick
Yeni -50 %
Kremsi yapısı ile yoğun renk veren mat ruj, üstelik 8 saate kadar kalıcı.Yumuşak yapısı sayesinde kolay uygulanır ve pürüzsüz bir etki yaratır. Size kusursuz  görünüm verirken, gün boyu konfor sağlar. Özel formülü ile dudakları yumuşatır ve kuruma yapmaz. İçeriğindeki E vitamini sayesinde dudakla..
38,45TL 76,90TL
Intense Matte Lipstick
-24 %
Birbirinden çarpıcı yoğun renklerde, mat ruj. Belirgin ve dolgun dudaklar yaratan çarpıcı renkler ve gerçek mat dokusu ile Intense Matte Lipstick çok seviliyor. Uzun süre kalıcı formülü bulaşma yapmaz ve seni yarı yolda bırakmaz.Bu serinin bütün renklerine sahip olmak isteyeceksiniz.  Birbirinden id..
67,90TL 89,90TL
MATTE CRAYON LONG LASTING LIP STICK PEN
Yeni -22 %
Dudak parlatıcısının parlaklığıyla dudak kaleminin hassas uygulamasını bir arada sunan Chubby Pencıl, kremsi formülüyle kalıcı renk ve mükemmel kapatıcılık verir. İçerisindeki jojoba yağı özü ile dudaklarinizi nemlendirirken ayni zamanda renk katin. Dudaklara uygulayın. Daha belirgin görünüm için du..
34,90TL 44,50TL
Matte Lipstick
-30 %
Yumuşak dokunuşu ile dudaklarınızda belirgin bir matlık oluşturur. Dudakların dolgun ve hacimli görünmesini sağlar. Dudak üzerinde adeta kayarak kolay uygulanır. Uygulama sonrası dudağınızda sabitlenir ve akma, bulaşma yapmaz. Dudaklarda çizgi çizgi durmaz ve soyulma yapmaz. Tüm gün pürüzsüz görünüm..
48,90TL 69,90TL
Metallic Pearl Lipstick
-16 %
Yumuşak yapısı pürüzsüz bir uygulama sağlar. Hafif formülü ile dudaklarınızı kurutmaz. Dudaklarınızda uzun süre kalıcı metalik bir parlaklık için bu seriyi dene ve farkı gör. 9 muhteşem renk tonu ile çarpıcı metalik dudaklar seni bekliyor. Yumuşak, parlak, nemli ve dikkat çekici dudaklar istiyorsan ..
70,90TL 84,90TL
Perfect Lips Lipstick
-35 %
Eşsiz formülü sayesinde dudaklarınızda yumuşak bir dokunuş oluşturur. Üç boyutlu renk pigmentleri dudaklarınıza dolgun bir görünüm verir ve belirginleştirir. Hafif yapısı pürüzsüz bir uygulama sunar. Yoğun renk pigmentleri ve göz alıcı parlaklık etkisi dudaklarınızı belirginleştirerek, cezbedici bir..
51,90TL 79,90TL
Ultra Matte  Lipstick
-27 %
Pürüzsüz dokusu ve güçlü formülü ile tek sürüşte mükemmel kapatıcıklık sağlar. Mat bitiş ve uzun süre kalıcılık etkisi ile dudaklarınız kusursuz görünür...
50,90TL 69,90TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)