Menu
Sepet

LİKİT RUJ

LİKİT RUJ
Dramatic Shine Lipgloss
-20 %
Dudaklarınıza karşı konulamaz bir parlaklık verirken aynı zamanda dudakları hacimlendirir ve dolgun gösterir.  Göz alıcı parlak dudaklar için Lip Gloss.2 farklı bitiş seçeneği ile ister yoğun ışıltılı, ister sedefli parlak görünüm elde edebilirsin. Dudaklarınızda yapışkanlık hissi bırakmaz ve nemlen..
43,90TL 54,90TL
Metallic Matte Lipcream
-23 %
En çok sevilen 6 ana rengiyle, anında sabitleşen ve gün boyu kalıcı özellikleriyle Wise Metals Lipcream. Yumuşak dokusu ve eşsiz renk verme kapasitesine sahip aplikatörü profesyonel sonuçlar verir. Mat bitişi ile yarattığı eşsiz doku, çekici ve dolgun görünen dudaklara sahip olmanızı sağlar...
63,90TL 82,90TL
Nude Matte Lipcream
-33 %
Yumuşak yapısı ile dudak üzerinde adeta kayar. Yoğun renk veren pigmentleri sayesinde istediğin nude dudaklara kolayca ulaşırsın. Dudaklarını kurutmadan pürüzsüz bir görünüm verir. Üstelik, rujun mükemmel dağılmasını sağlayan aplikatörü ile uygulaması çok rahat. Uygulandıktan sonra akma,bulaşma yapm..
57,90TL 85,90TL
Satin Matte Lipcream
-28 %
Yoğun renk pigmentleri, uzun süre kalıcılık, kadifemsi  doku bir araya geldi ve Satin Matte Longwear Lipcream’i oluşturdu. Özel  formülü ve kremsi yapısı tek katta pürüzsüz uygulama ve yoğun kapatıcılık sağlar. Eşsiz aplikatörü sayesinde dudaklarınıza hacimli ve dolgun bir görünüm kazandırır.Dudak ü..
59,90TL 82,90TL
Velvet Matte Lip Cream
-36 %
Dudaklarda kuruluk yapmayan, tüy kadar hafif, yoğun pigmentli ve çarpıcı, süet görünümlü bir bitişe sahip sıvı kıvamlı mat ruj. İnce uçlu aplikatör kolay uygulama sağlar. Özel aplikatör tasarımı sayesinde ince detaylarda profesyonel makyaj artisti gibi kontrolü ele alın ve dudak kıvrımlarınızı kontu..
44,90TL 69,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)