Menu
Sepet

Hakkımızda

Isabelle Dupont'a Hoş Geldiniz.

 

Madame Gabrielle ve İbrahim Zengin’in yollarının kesişmesiyle hayat bulan markadır Isabelle Dupont. Zarif Fransız kadın olmaktan başarılı bir iş kadınına dönüşen Madame Gabrielle ile İbrahim Zengin’in uzun vadeli ve yaratıcı stratejileriyle kendini sürekli geliştiren marka dünya kozmetik sektörünün öncüleri arasına girmeyi başarmıştır. Bugün başta Fransa olmak üzere, 70’ten fazla ülkede ürünlerinin satışını gerçekleştiren firma aynı zamanda dünyanın en seçkin ve prestijli markalarına Özel Etiketli Ürün üretimi de yapmaktadır. Bir kozmetik markasında olması gereken tüm vizyon ve inovasyona sahiptir. Her yıl daha da büyüyen Isabelle Dupont 70 ülkeden sonra -’Güzelliğe Dair Her Şey - mottosu ile www.isabelledupont.com sitesinde ürünlerini Türk kadınının beğenisine sunmuştur.

 


Şirket Profili

 

Türkiye’nin en büyük kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üreticilerinden Giz Kozmetik, 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Mütevazı bir ofiste, 2’si kimyager olmak üzere 5 personel ile faaliyetlerine başlayan Giz Kozmetik, bugün İstanbul Trakya Serbest Bölge’de yer alan 4 bin 500 metrekarelik üretim tesislerinde, 100’den fazla kişiye istihdam sağlayan uluslararası bir Türk markası olmuştur. Şirket, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda artan talepleri karşılamak için Mart 2020’de 12 bin metrekarelik yeni tesislerini devreye alacak.

Giz Kozmetik, GIZZENE, ISABELLE DUPONT ve LEA markalarıyla kozmetik, kişisel bakım, aksesuar, parfüm ve ev temizliği gruplarında 150’den fazla ürün çeşidini tüketicilere sunmaktadır. Yıllık 18 milyon parçadan fazla üretim gerçekleştiren Giz Kozmetik, 2020 yılında 45 milyon parça üretim yapmayı hedeflemektedir.

İş hayatında fırsat eşitliğine inanan Giz Kozmetik, istihdamın yüzde 60’ını kadınlara ayırmıştır. LEA markasıyla binlerce kadın girişimcinin doğrudan satış yöntemiyle ekonomik hayata katılmasını sağlayan şirket kadınların toplumdaki yerini güçlendiren çalışmalara imza atmaktadır.

Şirket; İstanbul’da bulunan merkez yönetim ofisinin haricinde, uluslararası marka prensibiyle hareket ederek, Fransa’nın ve modanın başkenti Paris’te laboratuvar kurmuştur. 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Giz Kozmetik, dünyaca ünlü kozmetik markalarına sahip Fransa, İtalya, İngiltere ve ABD gibi ülkelerde de yoğun talep görmektedir.

Geniş ürün ve renk seçeneği sunan Giz Kozmetik, Doğu Avrupa’da Rusya ve Ukrayna’da, Orta Doğu’da ise Birleşik Arap Emirlikleri pazarlarında tüketicinin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Bölgesel talepleri doğru analiz eden Giz Kozmetik, geniş renk kataloğuyla Afrika ülkelerinin kozmetik ihtiyacının büyük bölümünü karşılamaktadır. Kendi markalarının yanı sıra Türkiye’nin ve dünyanın önemli perakende markalarına da Private Label (Özel Marka) üretimler gerçekleştiren Giz Kozmetik bu alanda da farkını ortaya koymaktadır.

İnsan sağlığına olduğu kadar hayvanların yaşam hakkına da saygı duyan şirket, ürünlerin deneme ve üretim aşamasında hiçbir canlıyı kullanmamaktadır. Evrensel standartlarda kalite yönetim anlayışını benimseyen ve insan sağlığını önceliği yapan şirket ISO 9001:2015 ve ISO 22716:2007 Kozmetik-İyi Üretim Uygulamaları (GMP) sertifikalarına sahiptir.

Öz Değerlerimiz

Takım ruhu, itibar ve güvenirlilik, çevre ve insan sağlığı, hesap verebilme ve etik değerlere bağlılık, ihtiyaçlara ve beklentilere duyarlılık,  yenilik ve sürekli gelişme.Üretim ve Ar-Ge

GIZ, İstanbul Trakya Serbest bölgesinde, 16.500 m2’lik tesisinde üretim, Ar-Ge laboratuvar çalışmaları ve depolama faaliyetlerini sürdürmektedir . GIZ, sahip olduğu kalifiye ekibiyle yıllık 45 milyon adetlik üretim kapasitesine ulaşmaktadır. ISO 9001, GMP- ISO 22716 sertifikalarına sahiptir.

Firmamız ürünlerini müşterilerine sunmadan önce, tüm ürünleri EU direktifleriyle uyumlu olarak, akredite laboratuvarlarda test ettirmektedir.

Araştırma ve geliştirme çalışmaları, kalite kontrol çalışmaları ve mikrobiyolojik testler, profesyonel tecrübeli ekibimiz tarafından modern teknolojik cihazlarla donatılmış laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.Kalite


GIZ, ISO 9001, ISO 22716, GM, CPNP, ve Halal sertifikalarına sahiptir.

Firmamız ürünlerini müşterilerine sunmadan önce, tüm ürünleri EU direktifleriyle uyumlu olarak, akredite laboratuvarlarda test ettirmektedir. 

Her ürün, ‘’Ürün Güvenlik Değerlendirme Raporuna’’ sahiptir.

Tüm ürünler hipoalerjenik, dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir; paraben içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemişlerdir.

GIZ, ayrıca hayvansal içerik içermeyen yüksek kaliteli vegan  kozmetik ürünleri de üretir.

Ürünlerimiz CPNP kozmetik ürün bildirim portalına  kayıtlıdır.