Yazın sıcak havalarda bile dağılmayan , bulaşmayan ve gün boyu taze görünen bir makyaj mümkün ! 
Kusursuz yaz makyajının ipuçlarını sizler için hazırladık.

Baz Kullanın
Cilt tipinize uygun bir baz kullanmak gününüzü kurtarır.
Cilt makyajından önce kullanacağınız bir baz makyajınız için pürüzsüz bir zemin oluşturur ve makyajınızın bulaşmasını engeller.

Bronz Dokunuş
Doğru şekilde uygulanmış bronzer yüzünüzü ısıtır ve makyajınıza canlılık katar. Daha doğal ve taze bir görünüm için bronzerı  güneşin doğal olarak çarptığı yüksek bölgelere uygulamanızı öneririz. Yaz aylarına en yakışan şeylerden biri olan bronz bir cilde kim hayır diyebilir ki ?

Akmayan Göz Makyajı
Uzun süre kalıcı, akmayan bir göz makyajı için far bazı kullanın.  Far bazı aynı zamanda farın tutunması için pürüzsüz bir zemin hazırlayarak , kusursuz uygulama sağlar.

Masterstick Blush Cheek and Lip Balm Zamanı
Tek bir ürünle hem yanaklarınıza hem dudaklarınızı renklendirin.Allıklar yüzünüze sağlıklı ve canlı bir görünüm verir. Krem yapılı stick allıklar hem kolay uygulama sağlar hemde gün boyu uçup gitmez. Kremsi yapısı sayesinde cildinizle bütünleşerek istediğimiz doğal sonucu verir.

Rujları Hafifletin
Sezonun eskimeyen trendini deneyin. Glosslar  her zaman çok pratik ve göz alıcı.. Lipglosslar ışığı yansıttığı için dudaklarının daha dolgun görünmesini sağlar. Tercihine göre doğal veya koyu tonları kullanarak dolgun ve göz alıcı dudakların keyfini çıkar.